čtvrtek 29. září 2011

Nešťastné přátelství

Proč mě ona prostě nepochopí..proč mi nikdo nepomůže? proč ona nechápe jak se cítím? prostě já jí mám k smrti ráda dokázala bych pro ní zemřít a ona nic nic nic...prostě je to v háji napište mi do komentů jestli by jste to vzdali nebo ne prosím...

neděle 25. září 2011

Ahojky...=)

Ahoj já jsem Lucka a byla bych ráda kdyby se mi tenhle blog povedl.Měla jsem předtím hodně blogů ale nikdy jsem nevydržela do nich psát.Tak doufám, že se konečně chytím.Doufám, že budu mít postupem času dobrou návštěvnost.