středa 5. října 2011

Dianka z Československo má talent

Chtěla by jsem upozornit na jednu devíti letou holčičku má úplně úžasnej hlas. Zbožňuju jí pokud ona nevyhraje tak nemaj lidi vkus tu písničku jakou zpívala tu by nedala ani nějaká zpěvačka. Pokud jí lidi nepošlete později hlasy jestli se dostane tak nemáte vkus. Nejsem její příbuzná neznám jí, ale slyším jakej má uplně úžasnej hlas.
Prosím posílejte jí později hlasy aby vyhrála pro mě už vyhrála je úžasná. Prosím posílejte hlasy.