čtvrtek 29. září 2011

Nešťastné přátelství

Proč mě ona prostě nepochopí..proč mi nikdo nepomůže? proč ona nechápe jak se cítím? prostě já jí mám k smrti ráda dokázala bych pro ní zemřít a ona nic nic nic...prostě je to v háji napište mi do komentů jestli by jste to vzdali nebo ne prosím...

4 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Hele nevzdávej to buď s ní furt kámoškou!! A moc si rozumíte dyť furt jenom vidím jak se spolu byvíte :))

    OdpovědětVymazat
  3. kdybych tak věděla o koho jde :D

    OdpovědětVymazat